408 ALLURE Hybrid 145k e-DCS6
2026 | 2km
| Značka: | Peugeot |
|---|---|
| Model: | 408 |
| Stav: | Nové |
| Najazdené: | 2 km |
| Rok výroby: | 2026 |
| Objem valcov: | 1199 cm3 |
| Výkon: | 107kW / 146PS |
| Palivo: | Benzín |
| Pohon kolies: | Predný |
| Prevodovka: | 6-st. automatická |
| Druh karosérie: | Hatchback |
| Počet dverí: | 5 |
| Farba: | Biela metalíza |
| Rozmery (d/š/v): | 4,687 x 1,597 x 2,196 mm |
| Pohot. hm.: | 1,589 kg |
| Užitočná hm.: | 421 kg |
| VIN: | VR3FPHPY6TY536617 |
Cena s DPH (možný odpočet DPH)
26 105,69 € cena bez DPH
marek.klus@pgt.sk
Tel.: +421 905 723 950, +421905 887 600
Petrovianska 38/A
080 01 Prešov
Po-Pia 08.00 - 17.00
So-Ne zatvorené
Bezpečnosť Airbag kolenný, Airbag vodiča, Airbagy bočné vpredu, Airbagy bočné vzadu, ABS, ADS, Airbagy, Alarm, ASR, Brzdový asistent, ESP, Imobilizér, Adaptívny tempomat, Parkovacia kamera
Komfort Vyhrievané sedačky, Bluetooth handsfree, LED svetlomety, Autorádio, Diaľkové ovládanie zamykania, Elektrické okná, Elektrické sedadlá, Elektrické zrkadlá, Handsfree, Klimatizácia, Lakťová opierka, Navigačný systém, Palubný počítač, Posilňovač riadenia, Tempomat, Klimatizovaná priehradka, Bezkľúčové štartovanie, Bezkľúčové otváranie dverí, Dotykový displej, Rádio
Ostatné Hliníkové disky, Hmlovky, Stop&start systém, Parkovacie senzory, Vyhrievaný volant, Ostrekovače svetlometov, Asistent rozjazdu do kopca, Airbagy - počet, Apple CarPlay, 360° kamera