308 Allure 1,2 PT 130k EAT8
2025 | 7 500km
| Benefit: | 4 krát zimné pneu |
|---|---|
| Značka: | Peugeot |
| Model: | 308 |
| Stav: | Používané |
| Najazdené: | 7500 km |
| Rok výroby: | 2025 |
| Počet majiteľov: | 1 |
| Objem valcov: | 1199 cm3 |
| Výkon: | 96kW / 131PS |
| Palivo: | Benzín |
| Pohon kolies: | Predný |
| Prevodovka: | 8-st. automatická |
| Druh karosérie: | Hatchback |
| Počet dverí: | 5 |
| Farba: | Šedá sv. |
| Rozmery (d/š/v): | 4,365 x 1,850 x 1,465 mm |
| Pohot. hm.: | 1,363 kg |
| VIN: | VR3FPHNS8RY581100 |
| Pôvod vozidla | ![]() |
marek.klus@pgt.sk
Tel.: +421 905 723 950, +421905 887 600
Petrovianska 38/A
080 01 Prešov
Po-Pia 08.00 - 17.00
So-Ne zatvorené
Bezpečnosť Airbag vodiča, ABS, ADS, Airbagy, Brzdový asistent, Imobilizér, Adaptívny tempomat, Parkovacia kamera
Komfort Vyhrievané zrkadlá, Bluetooth handsfree, LED svetlomety, Autorádio, Diaľkové ovládanie zamykania, Elektrické okná, Handsfree, Klimatizácia, Lakťová opierka, Multifunkčný volant, Palubný počítač, Parkovací asistent, Posilňovač riadenia, Tempomat, Tónované sklá, Klimatizovaná priehradka, Bezkľúčové štartovanie, Bezkľúčové otváranie dverí, Dotykový displej, Rádio, Vyhrievané sedadlá
Ostatné Hliníkové disky, Sezónne prezutie, Svetelný senzor, Stop&start systém, Vonkajší teplomer, Parkovacie senzory, Kontrola mŕtveho uhla, Asistent rozjazdu do kopca, Airbagy - počet, Apple CarPlay, Android Auto, 360° kamera, Asistent diaľkových svetiel (HBA)
Doplňujúce údaje 1.majiteľ, Kúpené v SR, Nehavarované, Servisná knižka, Top stav!, Úplná servisná história, Vozidlo je v záruke
