2008 ALLURE Hybrid 145k e-DCS6 MHEV
2026 | 2km
| Značka: | Peugeot |
|---|---|
| Model: | 2008 |
| Stav: | Nové |
| Najazdené: | 2 km |
| Rok výroby: | 2026 |
| Objem valcov: | 1199 cm3 |
| Výkon: | 107kW / 146PS |
| Palivo: | Hybrid |
| Pohon kolies: | Predný |
| Prevodovka: | 6-st. automatická |
| Druh karosérie: | SUV |
| Počet dverí: | 5 |
| Farba: | Biela metalíza |
| Elektrické okná: | Elektrické okná 4x |
| Rozmery (d/š/v): | 4,304 x 1,755 x 1,550 mm |
| Pohot. hm.: | 1,420 kg |
| Užitočná hm.: | 370 kg |
| VIN: | VR3USHPY2SJ973348 |
Cena s DPH (možný odpočet DPH)
22 146,34 € cena bez DPH
marek.klus@pgt.sk
Tel.: +421 905 723 950, +421905 887 600
Petrovianska 38/A
080 01 Prešov
Po-Pia 08.00 - 17.00
So-Ne zatvorené
Bezpečnosť Airbag spolujazdca, Airbag vodiča, Airbagy bočné vpredu, Dažďový senzor, ABS, Airbagy, ASR, Brzdový asistent, Centrálne zamykanie, ESP, Imobilizér, Isofix, Parkovacia kamera
Komfort Rádio, Klimatizácia automatická, Vyhrievané sedačky, Vyhrievané zrkadlá, Bluetooth handsfree, LED svetlomety, Autorádio, Elektrické okná, Elektrické zrkadlá, Handsfree, Klimatizácia, Lakťová opierka, Multifunkčný volant, Navigačný systém, Palubný počítač, Posilňovač riadenia, Tempomat, Tónované sklá, Bezkľúčové štartovanie, Dotykový displej, Vyhrievané sedadlá
Ostatné Hliníkové disky, Stop&start systém, Vonkajší teplomer, Parkovacie senzory, Asistent rozjazdu do kopca, Airbagy - počet, Apple CarPlay, Android Auto