2008 STYLE PureTech 100k BVM6
2026 | 2km
| Značka: | Peugeot |
|---|---|
| Model: | 2008 |
| Stav: | Nové |
| Najazdené: | 2 km |
| Rok výroby: | 2026 |
| Objem valcov: | 1199 cm3 |
| Výkon: | 74kW / 101PS |
| Palivo: | Hybrid |
| Pohon kolies: | Predný |
| Prevodovka: | 6-st. automatická |
| Druh karosérie: | SUV |
| Počet dverí: | 5 |
| Farba: | Strieborná sv. metalíza |
| Elektrické okná: | Elektrické okná 4x |
| Rozmery (d/š/v): | 4,304 x 1,775 x 1,550 mm |
| Pohot. hm.: | 1,324 kg |
| VIN: | VR3USHNK9SJ949384 |
Cena s DPH (možný odpočet DPH)
16 699,19 € cena bez DPH
marek.klus@pgt.sk
Tel.: +421 905 723 950, +421905 887 600
Petrovianska 38/A
080 01 Prešov
Po-Pia 08.00 - 17.00
So-Ne zatvorené
Bezpečnosť Airbag spolujazdca, Airbag vodiča, Airbagy bočné vpredu, Dažďový senzor, ABS, Airbagy, Centrálne zamykanie, ESP, Imobilizér, Isofix
Komfort Rádio, Klimatizácia automatická, Vyhrievané sedačky, Vyhrievané zrkadlá, Bluetooth handsfree, LED svetlomety, Autorádio, Diaľkové ovládanie zamykania, Elektrické okná, Elektrické zrkadlá, Handsfree, Klimatizácia, Multifunkčný volant, Palubný počítač, Posilňovač riadenia, Tempomat, Dotykový displej, Rádio, Vyhrievané sedadlá
Ostatné Svetelný senzor, Vonkajší teplomer, Parkovacie senzory, Asistent rozjazdu do kopca, Airbagy - počet, Apple CarPlay, Android Auto