Expert Furgon L3 BlueHDi 145 BVM6 - záruka 5.rokov/200.000km
2025 | 2km
| Značka: | Peugeot |
|---|---|
| Model: | Expert |
| Stav: | Nové |
| Najazdené: | 2 km |
| Rok výroby: | 2025 |
| Objem valcov: | 1997 cm3 |
| Výkon: | 107kW / 146PS |
| Palivo: | Diesel |
| Pohon kolies: | Predný |
| Prevodovka: | 6-st. manuálna |
| Druh karosérie: | Dodávka |
| Počet dverí: | 5 |
| Pneumatiky: | 215/65 R16C |
| Elektrické okná: | Elektrické okná 2x |
| Rozmery (d/š/v): | 5,331 x 1,924 x 1,955 mm |
| Pohot. hm.: | 1,840 kg |
| Užitočná hm.: | 1,260 kg |
| VIN: | VF3VLEHT2SU341300 |
29 990,00 €
36 186,00 €
Cena s DPH (možný odpočet DPH)
24 382,11 € cena bez DPH
Cena s DPH (možný odpočet DPH)
24 382,11 € cena bez DPH
Kontakty na predajcov
Marek Klus, Vlastimil Kniš, vlasto.knis@pgt.sk
marek.klus@pgt.sk
Tel.: +421 905 723 950, +421905 887 600
PGT, s.r.o.
Petrovianska 38/A
080 01 Prešov
Po-Pia 08.00 - 17.00
So-Ne zatvorené
Bezpečnosť Airbagy, Centrálne zamykanie
Komfort Rádio, Klimatizácia manuálna, LED svetlomety, Elektrické zrkadlá, Palubný počítač, Rádio
Ostatné